9 czerwca 2017r. nasza sala gimnastyczna zamieniła się w teatr. Na widowni zasiedli nauczyciele i uczniowie naszej szkoły, przedszkolaki wraz z paniami z sąsiadujących przedszkoli, rodzice. Przez wiele miesięcy uczniowie klasy II a przygotowywali pod kierunkiem Pani Małgorzaty Osterczy spektakl pt. "Alibaba i czterdziestu rozbójników". Wreszcie nadszedł dzień premiery. Aktorzy, pięknie przebrani świetnie poradzili sobie z tremą i zachwycili wszystkich. Wielkie brawa.

Julia Cedrowska, Nikola Jarosz i Marysia Kondracka
zajęły III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Moja mała i wielka ojczyzna".
GRATULUJEMY!

Nikola Jarosz - uczennica klas 3b - zdobyła wyróżnienie
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W poszukiwaniu urokliwych miejsc mojego miasta".
GRATULUJEMY!

Uczniowie klas trzecich oraz oddziału przedszkolnego wybrali się 25 maja na wycieczkę promującą walory przyrodniczo-krajoznawcze regionu świętokrzyskiego. W kompleksie "Leśna Polana" niedaleko Zagnańska mogli podziwiać różne rodzaje zwierząt wodnych w akwariach "Oceanika", jeździć konno, obserwować zachowanie żywych królików, owieczek, świnek i pawi. Największe emocje wywołała obserwacja rekinów i piranii. Dodatkową atrakcją dla dzieci były zabawy w naturalnym środowisku i pieczenie kiełbasek na ognisku. Na zakończenie wyprawy tropami świętokrzyskiej przyrody uczniowie odwiedzili jedno z najstarszych drzew polskich - dąb "Bartek".