Bezpieczeństwo na drodze-Klasy 0-3 realizowane przez Policję

Projekt "Wyjątkowo sprawni"-dotyczący zmiany stereotypów na temat osób niepełnosprawnych(Fundacja "Nasz Maraton")-Uczniowie Gimnazjum.

Program "Bliżej Siebie" (Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji) -Klasa I Gimnazjum

Program Profilaktyczny "Bezpieczniej ze Strażą Miejską"-

-Bezpieczna droga do szkoły-klasa 0

-Bezpieczeństwo w kontaktach z nieznajomymi-klasa II

-Bezpieczeństwo w Sieci(komunikatory internetowe i zawieranie znajomości przez Internet)-kl. IV

-Decyduję świadomie(zachowania ryzykowne-uzależnienia,agresja,przemoc,odpowiedzialność prawna)-klasy V,VI

-Nie warto ryzykować(obowiązujące przepisy prawne

dotyczące postępowania ws.nieletnich)-

klasa I gimnazjum

-Zachowania ryzykowne(problematyka HIV/AIDS)-klasa IIIA)

Ja w roli ucznia(MZPPP)-klasy IV

3-2-1 Internet(MZPPP)-klasy IV

14 listopada 2016r. w godzinach 16.30-18.00 odbędzie się Dzień otwartej szkoły. Zapraszamy

Informujemy, że dnia 19.09 (poniedziałek) o godzinie 16.30 w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie dyrekcji ZSO5 z rodzicami wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Następnie odbędą się spotkania w klasach z wychowawcami.

O godzinie 17.45 w stołówce szkolnej odbędzie się spotkanie dyrekcji ZSO5 z radami klasowymi.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie !

Od 11.05. 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 12 będzie prowadzona rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2016/17. Serdecznie zapraszamy.