Na luzie

Informujemy,że w dniu 29 września w godzinach 9.45-10.30 odbędą się wybory do SU..Zapraszamy do zgłaszania się chętnych do pracy w samorządzie .Zgłoszenia pisemne prosimy kierować do p Presman lub p.Dyląga do dnia 22 września.

24 października 2016r. w godzinach popoludniowych odbył się pokaz filmu, horroru w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego.W projekcji filmu uczestniczyło 35 osób z klas I-III naszego gimnazjum.

W dniu 20 maja odbyła się kolejna konkurencja całorocznego turnieju Superklasa.Tym razem był to konkurs piosenki.W konkursie udział wzięli przedstawiciele klas IA, IB, IIB, IIIA.Z udziału w konkursie zrezygnowały klasy II A i III B uzyskując O punktów w tej konkurencji.Jury po wysłuchaniu piosenek postanowiło I miejsce przyznać klasie I A i K.Garmulewicz, II miejsce klasie II B i A.Wyspiańskiemu,III miejsce klasie I B i M.Matokowi oraz S.Grabce oraz IV miejsce klasie III A i J.Majkowskiej, A.Zawłockiej, D.Guzemu, S.Stachurskiej.

Gratulujemy.

Pierwsza konkrecja dotyczyła znajomości z zakresu pierwszej pomocy. Najpierw przedstawiciele klas I-III gimnazjum przypomnieli sobie najważniejsze zasady kiedy i jak udzielać pierwszej pomocy. Szkolenie i ćwiczenia praktyczne przygotowali i przeprowadzili uczniowie: Norbert Borzęcki i Krzysztof Kasprzyk. Następnie przedstawiciele klas rozwiązali test, który zadecydował o przyznanych punktach. I tak pierwsze miejsce zajęła klasa II a – 25p, II miejsce – kl. I a, III miejsce III a i I b, IV miejsce II b i III b. Następne dwie konkrecje już w grudniu…

Więcej zdjęć w galerii