Na luzie

 

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH

TERMIN

IMPREZA

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

Październik

Bieg uliczny „Kielce biegają”

SP + GIM

Inga Kusztal

Mirosław Cedro

3 Października

26 Października

Turniej Piłki Nożnej Chłopców GIM

I Szkolny Turniej Rodzinny

SP

Mirosław Cedro

Inga Kusztal

Mirosław Cedro

7 Listopada

11 Listopada

Turniej Piłki Nożnej Chłopców SP

Bieg z okazji Święta Niepodległości SP + GIM

Mirosław Cedro

Inga Kusztal

Mirosław Cedro

7 Grudnia

8 Grudnia

Turniej Gier i Zabaw

klas IV SP

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych GIM

Grażyna Bucka

Inga Kusztal

Mirosław Cedro

15 Stycznia

Otwarty Turniej Gier

i Zabaw SP

Inga Kusztal

5 Lutego

Turniej Tenisa Stołowego

SP + GIM

Inga Kusztal

21 Marca

I Ogólnoszkolny Dzień Talentów SP + GIM

Inga Kusztal

Mirosław Cedro

27 Kwietnia

Turniej Piłki Nożnej Chłopców SP

Mirosław Cedro

18 Maja

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych GIM

Inga Kusztal

Mirosław Cedro

Czerwiec

„Europejski Tydzień Sportu”:

Turnieje, festyny oraz wycieczki w

ramach corocznego Europejskiego

Tygodnia Sportu

SP + GIM

Inga Kusztal

Mirosław Cedro

 

HARMONOGRAM KONKURSÓW SZKOLNYCH

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Przedmiot

Klasa

Termin

Etap I

Termin

Etap II

Nauczyciel odpowiedzialny

 

Język polski

4, 5

XII

V

M.Słodowicz

6, 7

XII

V

M.Śliwiński

2, 3 Gim.

XI

V

I. Młynarczyk-Halica

 

Historia

WOS

4

I

V

P. Presman

5

XI

V

P. Presman

6 i 7

XII

VI

P. Presman

Plastyka

6, 7, 2 Gim.

XI -   konkurs fotograficzny

M. Sachajko-Siudak

4 -7 i Gim.

III/IV -   plastyczna osobowość roku

M. Sachajko-Siudak

4 – 7 i Gim.

III - konkurs plastyczno- techniczny

M. Sachajko-Siudak

4 – 7 i Gim.

XI – Konkurs plastyczny

w ramach kampanii „Białej wstążki”

M. Sachajko-Siudak

Muzyka

4, 5

XI

VI

D. Ksel

6, 7

XI

VI

D. Ksel

2, 3 Gim.

XI

VI

D. Ksel

Religia

4, 5

XI

III

M. Zajączkowska

ks. A. Kozieł

6, 7

XI

III

2, 3 Gim.

XI

III

Konkurs Biblijny

 

HARMONOGRAM KONKURSÓW SZKOLNYCH

MATEMATYKA I PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE

Przedmiot

Klasa

Termin

Etap I

Termin

Etap II

Nauczyciel odpowiedzialny

 

Matematyka

4, 5

XI

V

D.Prus

Niewiadomska

6, 7

XI

V

A. Szmidt

2 gim.

XII

IV

A.Durlik

3 gim.

XI

   V

A.Szmidt

D.Prus

Niewiadomska

 

Fizyka

7

2, 3 gimn,

XI

III

A.Durlik

Geografia

7,

2, 3 gim.

XI

   V

A. Wyderska

Biologia

7

2, 3 gimn,

XI, XII

IV

G. Bucka

Chemia

7

2, 3 gimn,

XI

III

A.Staszewska

Informatyka

4,5,6,7

3 gimn.

   XII

   V

I.Tusznio

Edukacja dla

bezpieczeństwa

3 gimn.

   XII

   V

A.Szmidt

Przyroda

4,5,6

   XII

   IV

A.Wyderska

Zajęcia

techniczne

4,5,6,7,

2, 3 gimn.

     III

M.Sachajko-Siudak

           

HARMONOGRAM KONKURSÓW SZKOLNYCH

JĘZYKI OBCE

Przedmiot

 

Klasa

Termin

Etap I

Termin

Etap II

Nauczyciel odpowiedzialny

Język angielski

4-5 SP

XI 2017

V 2018

M. Dyląg

A. Frankowska

6 SP

X/XI 2017

V 2018

M. Dyląg

7SP

X/X I 2017

V 2018

M. Dyląg

A. Frankowska

2-3 GIM

XI 2017

V 2018

M. Dyląg

A. Frankowska

Język niemiecki

5-7 SP

XII 2017

V 2018

A. Żwirecka

2-3 GIM

XI 2017

V 2018

A. Żwirecka

2-3 GIM

II 2018

V 2018

A. Żwirecka

Wyszukiwarka