W dniu 24 czerwca 2017r. ( sobota ) na Kieleckim Rynku odbyło się wręczenie nagród za Mistrzostwa Europy w Mini Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych.

Był to Turniej Piłkarski promujący Mistrzostwa UEFA EURO U21.

Mieliśmy przyjemność w nim uczestniczyć.

Gratulujemy zawodnikom !!!

Dziękujemy !

Opiekun

Pani Inga Kusztal

Podczas tegorocznego 3 półmaratonu Siebiega Szkolny Klub Kibica "Niepokonani" składający się z uczniów klasy 5a zdobył ponownie I miejsce w konkursie na kibicowanie. Uczniowie uhonorowani zostali medalami, pucharem i pamiątkowym dyplomem.

W dniu 16.06.2017r. z okazji obchodów upamiętniających 73 rocznicę śmierci pułkownika Jana Piwnika "Ponurego" Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie zorganizowało konkurs recytatorski i pieśni patriotycznej "... i pozdrówcie Góry Świętokrzyskie" na Placu Artystów. Kacper Pulka zajął II miejsce w konkursie pieśni patriotycznej, a Jan Janisz III miejsce w konkursie recytatorskim. Obydwaj uczniowie chodzą do klasy 5a.

Tak się bawiła klasa 5a w Galerii Echo na kręglach z okazji Dnia Dziecka.